Partneři:


Povlečení a doplńky One Direction, Justin Bieber

One Direction

One Direction je britsko-irská chlapecká hudební skupina, která vznikla v soutěži X-Factor roku 2010 ve velké Británii. Ze začátku se zde snažili v soutěži uspět jako jednotlivci, avšak jejich nadání si všimli na bootcampu X-Factoru, kde vznikla myšlenka vytvořit z nich boyband One Direction. Skupinu One Direction vytvořili členové Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson. Společně v soutěži dosáhli úspěchu a postoupili do semifinálových kol. Velmi rychle si získali sympatie posluchačů, hlavně dívčího publika a  od té doby se vezou na vlně úspěchu. Mají za s sebou první velké turné Up All Night Tour, nahráli dvě studiová alba Up All Night a Take Me Home. Zahráli si také v seriálu iCarly, vydali dvě knihy Forever Young a Dare to Dream, které jsou nyní mezi nejprodávanějšími knihami v UK, a také zvládli vyhrát soutěž Brit Award za nejlepší britský singl - What Makes Your Beautiful. Tato mladá a doposud úspěšná skupina se již zapsala na scénu hudebního světa a chystá se v této cestě pokračovat. Na rok 2013 mají naplánované další samostatné turné One Direction 2013 World Tour. Na našem e-shopu si můžete zakoupit originální zboží s tématikou oblíbené skupiny One Direction.

Trička, mikiny, tašky a jiné produkty s obrázkem One Direction si můžete zakoupit na našem partnerské e-shopu Sportmode.cz

Justin Bieber

Zpěvák Justin Bieber je žhavá hvězda na  světové pop/R&B scéně. Narodil se  1. března roku 1994 v kanadském Stratfordu, Ontario. Jak Justin rostl, naučil se sám hrát na několik hudebních nástrojů, za všechny jmenujme třeba klavír, bubny, kytaru či trumpetu. V roce 2007 se jako dvanáctiletý zúčastnil lokální pěvecké soutěže, ve které zazpíval píseň So Sick od interpreta Ne-Yo. V celkovém pořadí se umístil jako druhý. Jeho mamka umístila video ze soutěže na YouTube pro své kamarády a přátele. Video se stalo hodně rychle oblíbené, a proto mamka v uploadování různých Justinovo interpretací slavných pop či R&B písní pokračovala. Hledač talentů Scooter Braun nahrávací společnosti So So Def Recordings pak na YouTube omylem kliknul na Justinovo video a bylo hotovo! Po pár měsících  letěl Justin Bieber do Atlanty, kde nahrál své první oficiální demo. Pak už byl jen maličký krůček od toho, aby se Justin setkal s Usherem, který si ho vzal pod svá křídla. Vypracoval se postupně díky svému talentu , není produktem žádné talentové soutěže.

Početné zástupy fanoušků získal Justin Bieber díky odříkání a svému talentu. Jeho videa na YouTube viděly milióny lidí. Justin navíc svoje fanoušky doopravdy miluje a pravidelně komunikuje prostřednictvím sociálních sítí.

Řadit podle 
Výrobce  Polštářek One Direction
běžná cena 430 Kč

cena 360 KčPolštářek One Direction
běžná cena 490 Kč

cena 440 KčOsuška Justin Bieber

cena 460 Kč
ZjdiOWI1