Partneři:


Povlečení a doplńky One Direction, Justin Bieber

One Direction

One Direction je britsko-irská chlapecká hudební skupina, která vznikla v soutěži X-Factor roku 2010 ve velké Británii. Ze začátku se zde snažili v soutěži uspět jako jednotlivci, avšak jejich nadání si všimli na bootcampu X-Factoru, kde vznikla myšlenka vytvořit z nich boyband One Direction. Skupinu One Direction vytvořili členové Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson. Společně v soutěži dosáhli úspěchu a postoupili do semifinálových kol. Velmi rychle si získali sympatie posluchačů, hlavně dívčího publika a  od té doby se vezou na vlně úspěchu. Mají za s sebou první velké turné Up All Night Tour, nahráli dvě studiová alba Up All Night a Take Me Home. Zahráli si také v seriálu iCarly, vydali dvě knihy Forever Young a Dare to Dream, které jsou nyní mezi nejprodávanějšími knihami v UK, a také zvládli vyhrát soutěž Brit Award za nejlepší britský singl - What Makes Your Beautiful. Tato mladá a doposud úspěšná skupina se již zapsala na scénu hudebního světa a chystá se v této cestě pokračovat. Na rok 2013 mají naplánované další samostatné turné One Direction 2013 World Tour. Na našem e-shopu si můžete zakoupit originální zboží s tématikou oblíbené skupiny One Direction.

Trička, mikiny, tašky a jiné produkty s obrázkem One Direction si můžete zakoupit na našem partnerské e-shopu Sportmode.cz

Justin Bieber

Zpěvák Justin Bieber je žhavá hvězda na  světové pop/R&B scéně. Narodil se  1. března roku 1994 v kanadském Stratfordu, Ontario. Jak Justin rostl, naučil se sám hrát na několik hudebních nástrojů, za všechny jmenujme třeba klavír, bubny, kytaru či trumpetu. V roce 2007 se jako dvanáctiletý zúčastnil lokální pěvecké soutěže, ve které zazpíval píseň So Sick od interpreta Ne-Yo. V celkovém pořadí se umístil jako druhý. Jeho mamka umístila video ze soutěže na YouTube pro své kamarády a přátele. Video se stalo hodně rychle oblíbené, a proto mamka v uploadování různých Justinovo interpretací slavných pop či R&B písní pokračovala. Hledač talentů Scooter Braun nahrávací společnosti So So Def Recordings pak na YouTube omylem kliknul na Justinovo video a bylo hotovo! Po pár měsících  letěl Justin Bieber do Atlanty, kde nahrál své první oficiální demo. Pak už byl jen maličký krůček od toho, aby se Justin setkal s Usherem, který si ho vzal pod svá křídla. Vypracoval se postupně díky svému talentu , není produktem žádné talentové soutěže.

Početné zástupy fanoušků získal Justin Bieber díky odříkání a svému talentu. Jeho videa na YouTube viděly milióny lidí. Justin navíc svoje fanoušky doopravdy miluje a pravidelně komunikuje prostřednictvím sociálních sítí.

Řadit podle 
Výrobce  Polštářek One Direction
430 Kč

cena 360 KčPolštářek One Direction
490 Kč

cena 440 KčOsuška Justin Bieber

cena 460 Kč
ZmI5OGE2Mz